Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Grey256 vydal novou desku „Sláva nejhorší droga“. Poslechni si jí

Grey256 patří k nejzářivějším zjevením na české hudební scéně. Jeho debut Mladej hladovek se ihned po vydání zařadil mezi nejprodávanější alba v Čechách.

Těžko byste našli jiného interpreta, jehož kariéra zaznamenala od začátku roku 2020 podobně strmý nárůst. Devatenáctiletý Grey je senzací českého rapu.

O pozornost si na konci minulého roku vyžádal singlem Lala, jehož úspěch je velmi snadno měřitelný: na Spotify i YouTube už překonal hranici čtyř milionu přehrání a čísla stále rostou. Na Spotify se dlouhodobě drží v padesátce najstreamovanejších a podobně je to i ve službách Apple Music.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

V únoru minulého roku talentovaný umělec podepsal kontrakt s Warner Music a bleskově připravil debutové album Mladej hladovej, jehož vydání avizoval singlem Prázdnej.

Aktuálně Grey256 vypustil novou desku nesoucí název Sláva nejhorší droga. Ta je už plně pod křídly Blakkwood Records, do kterého se Grey přidal v listopadu 2020. Svůj vstup do labelu potvrdil singlem „Skitles“, kde mu po boku rapuje brácha Dorian a nebo Psycho Rhyme.

foto: oficiální přebal desky Sláva nejhorší droga

Nové album „Sláva nejhorší droga“ vyšlo oficiálně 1.února a co se týče fyzického nosiče, po tom se jen zaprášilo. Z nového alba Grey natočil videoklip k singlu „Vztek„, na který se můžeš podívat právě teď a níž poslechnout rovnou celou desku.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Náhledový obrázek: facebook.com/256grey
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

„Aby nevznikaly spekulace, rozcházíme se v dobrým a klukům z Blakku děkujeme za všechny zkušenosti, který jsme do začátku dostali,“ uvádí Dorian v první řadě...

Hudba

P!nk a její poslední velký spolupracovník? Nikdo jiný než její 9letá dcera Willow Sage Hart. Popová hitmakerka vydal s Willow novou píseň „Cover Me...

Hudba

Imanbek zaznamenal v uplynulém roce šílený růst, protože vydal svůj remix „Roses“ od SAINt JHN a stal se neuvěřitelně virálním na TikToku, až do...

Hudba

Poté, co Dua Lipa škádlila na nové vydání pokračování desky „Future Nostalgia“, konečně vydala první nový singl pro rok 2021 s názvem „We’re Good“....

Reklama

You cannot copy content of this page