Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Lifestyle

Rihanna pozastavila módní řadu svojí značky Fenty

Francouzská skupina LVMH a barbadoská zpěvačka Rihanna se dohodly, že pozastaví řadu konfekčního oblečení zpěvaččiny značky Fenty.

Kosmetické značky zpěvačky – Fenty Beauty a Fenty Skin – však budou i nadále pokračovat vedle řady dámského spodního prádla Savage X Fenty.

Ve svém prohlášení LVMH uvedla, že oděvní řada Fenty bude „pozastavena“ v očekávání lepšího finančního prostředí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Podle BBC módních analytiků byly ceny značky pro většinu fanouškovských základen Rihanny příliš vysoké.

Rihanna se zapsala do historie jako první žena, která zahájila módní dům pod značkou LVMH, když Fenty poprvé začala na jaře 2019.

Od listopadu loňského roku se ale neuskutečnily žádné nové kolekce, což vyvolalo počáteční spekulace o budoucnosti značky.

LVMH je největším výrobcem luxusního zboží na světě a vlastní desítky různých značek. Patří mezi ně například Fendi, Givenchy a Louis Vuitton, šampaňské Dom Pérignon, šperky a hodinky Bvlgari a Hublot nebo řetězec parfumérií Sephora.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Fanoušci nadále očekávají nové hudební vydání desky, protože Rihanna nevydala nové album od roku 2016. Poslední nová deska se jmenovala „Anti“.


Náhledový obrázek: milleworld.com

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Osobnosti

Rihanna byla žalována za porušení autorských práv kanadským hudebníkem Kingem Khanem a jeho dcerou Sabou Lou poté, co popová hvězda údajně použila jednu ze...

Lifestyle

Rihanna se omluvila poté, co použila kontroverzní píseň na své nejnovější módní přehlídce Savage X Fenty. Dostala na sítích negativní reakce za použití písně...

Hudba

Rihanna sdílela aktualizaci svého dlouho očekávaného nového alba a slibovala, že se na ni oplatí čekat. Zpěvačka v současné době pracuje na pokračování svého...

Osobnosti

Protesty v Americe, které vyvolala smrt Afroameričana George Floyda po brutálním zásahu policisty, stále pokračují a navíc se z nich stává celostátní problém. Lidé...

Reklama

You cannot copy content of this page