Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Lorde vyjede příští rok na turné s albem “Solar Power”

Zpěvačka Lorde na začátku tohoto měsíce potěšila fanoušky po celém světě odhalením svého zcela nového singlu Solar Power.

Zpěvačka hitu “Green Light” také odhalila datum vydání svého velmi očekávaného třetího studiového alba. To vyjde 20. srpna. Zároveň ohlásila turné po světě v roce 2022. Vstupenky lze zakoupit od dnešního dne, tedy od 30.června na www.gigsandtours.com / www.ticketmaster.co.uk / www.lorde.co.nz. V České republice se zpěvačka bohužel neukáže.

Po čtyřech letech mlčení vystoupila novozélandská zpěvačka Lorde zpátky na světlo světa. A to doslova – její nový singl “Solar Power” z 10. června je euforickou oslavou slunce, léta a bezstarostné radosti, a to pravděpodobně i v kontextu slábnoucí pandemie. Od jejího posledního alba Melodrama z roku 2017 se toho tedy hodně změnilo.

Lorde za svou devítiletou kariéru nasbírala řadu ocenění, mezi nimi i dvě Grammy za singl Royals, dvě Brit Awards pro mezinárodní sólovou zpěvačku či nominaci na Zlatý glóbus. O to skromnější je ale její diskografie. Od roku 2012 vydala zatím jen dvě alba, a tak není divu, že na to třetí posluchači nedočkavě čekali. 

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Kolik písniček bude nová deska obsahovat se dozvíš právě nyní níže v oficiálním tracklistu alba:

SOLAR POWER – OFICIÁLNÍ SEZNAM SKLADEB

1. The Path
2. Solar Power
3. California
4. Stoned in the Nail Salon
5. Fallen Fruit
6. Secrets From a Girl (Who’s Seen It All)
7. The Man with An Axe
8. Dominoes
9. Big Star
10. Leader of a New Regime
11. Mood Ring
12. Oceanic Feeling

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page